KONST / Litografier / Litografi 15836184
nr 1583 6184
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Tidningsbud med pojkar. Signerad, numrerad 92/250. Bildmått: 25x19 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Utrop:
500 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:20:43
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson